Opatija – Impresivan dvoetažni stan od 150 m2 s prekrasnim p

KAISER IMMOBILIEN d.o.o. (Prikaži sve oglase)

Lokacija  Volosko, Opatija, Primorsko-goranska

Telefon  091/163-2884, 099/567-7888

Oglas je aktivan od 28.10.2025.
Oglas pregledan: 104 puta
Šifra oglasa: 6573113

Cijena:
1.600 €

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Vrsta stana: u stambenoj zgradi
Broj soba: 4+
Detalji o nekretnini
Kat: 1
Godina izgradnje: 2000
Broj parkirališnih mjesta: 2
Građevinska dozvola: Da
Uporabna dozvola: Da

Opširnije o oglasu

Opatija, Volosko – Dvoetažni stan s 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, 3 terase i 2 parkirna mjesta za dugoročni najam

Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien iz Opatije izdvaja iz svoje ponude impozantan dvoetažni stan za dugoročni najam.
Stan se nalazi u mirnom djelu opatijskog naselja Volosko, u slijepoj ulici na samo 200 metara zračne linije od obale, i nudi ukupnu stambenu površinu od 150 m2 koja garantira komfor i funkcionalnost za maksimalno udoban obiteljski život.

Stan je dvoetažan, ima 3 spavaće sobe i 2 kupaonice te je prirodno podijeljen na donji dnevni i gornji spavaći dio.
U donjem dijelu nalazi se ulazni hodnik, veliki otvoreni dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom te manja kupaonica s WC-om i tušem. Iz blagovaonice i dnevnog boravka može se s dva mjesta izaći na veliku terasu s prekrasnim otvorenim pogledom na more.
Spiralno stubište vodi na gornji kat, gdje se nalaze ukupno 3 spavaće sobe i druga, ovaj put velika kupaonica s kutnom kadom.
Glavna spavaća soba ima pristup još jednoj terasi s još boljim pogledom na more.
Jedna od soba se trenutačno koristi kao radna soba.

Stan ima 3 vrste grijanja - peć na pelete u dnevnom boravku, električne radijatore, a za prijelazna razdoblja tu su i klima uređaji – koji ljeti služe za hlađenje stana.

Zgrada je dostupna s dvije strane, a stan ima po jedno parkirno mjesto sa svake strane.
Za nadoplatu je dostupna i garaža.

Lokacija stana je iznimno atraktivna i praktična, udaljena svega 500 metara od obale i centra Voloskog – predivnog primorskog naselja poznatog po svojoj šarmantnoj atmosferi, brojnim restoranima s vrhunskom gastronomskom ponudom i prekrasnom šetnicom uz more.

Prekrasan dvoetažni stan koji nudi udobnost, eleganciju i predivan pogled na more. Njegova odlična lokacija u blizini obale i svih sadržaja potrebnih za bezbrižan život čine ga idealnim izborom za obiteljski život bez kompromisa.

Obala i najbliža plaža – 500 metara / 9 minuta hoda (200 metara zračne linije)
Najbliži trgovački centar – 300 metara / 4 minute
Centar Opatije – 2,5 km / 5 minuta
Rijeka – 8 km / 12 minuta
Zračna luka Rijeka - 35 km / 30 minuta
Zračna luka Pula - 90 km / 90 minuta
Zračna luka Zagreb - 180 km / 120 minuta
Ljubljana: 120 km / 2 sata
Beč, München, Budimpešta: 500 km

Posrednička naknada za najmoprimca iznosi 1 mjesečnu najamninu + PDV.
Posrednička naknada pokriva sve usluge vezane uz najam i naplaćuje pri sklapanju prvog pravnog posla.

Kod nekretnine: 101-317

Za detaljnije informacije, molimo Vas, kontaktirajte:
Jirka Nerad
Tel: +385 911 632 884
E-mail: [email protected]
Hvala!

ID KOD AGENCIJE: 101-317

Jirka Nerad
Agent s licencom u posredovanju u prometu nekretnina
Mob: +385911632884, +385995677888
E-mail: [email protected]
www.kaiser-immobilien.hr

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga